حرکت شماره ۳

ساخت وبلاگ
چکیده : 1-همانطور که مشاهده می کنید در این حرکت مرد باید مستقیم به روی یک صندلی یا کاناپه بشینه و زن روی ا... با عنوان : حرکت شماره ۳ بخوانید :

2-در این حرکت پاهای زن در اطراف مرد قرار می گیره و دستهای وی نیز با گرفتن گردن مرد باعث میشه که در بدن زن یک حالت کشیدگی ایجاد بشه و شادابی بیشتری رو فراهم کنه.

3-در این حرکت همانند حرکت شماره گذشته ، مرد قدرت حرکت چندانی رو نداره و این زنه که کنترل کامل حرکت رو بعهده می گیره.

4-این حرکت یکی از کامل ترین حرکات در زمینه نوازشی میباشد...چراکه به خاطر فرم خاص بدن زن ، سینه ها بصورت بلند شده در اختیار مرد  قرار داره و مرد میتونه در زمان کورس جنسی براحتی اونها رو نوازش کرده و یا در صورت خوشایند زن نوک اونها رو به آرامی فشار اندکی بدهد.

5- شکم و بخش تحتانی زن بطور کامل قابل نوازش بوده و مرد می تواند براحتی در زمان کورس جنسی با لمس و تحریک کلیتوریس ، زن را براحتی به مرحله ارگاسم برساند..

6-بدلیل فرم خاص این حرکت صورت مرد در کنار صورت زن قرار دارد و مرد می تواند در حین رابطه مشغول بوسیدن و مکیدن لاله گوش و لبهای زوج خود شود.

7-مرد میتواند براحتی در حین رابطه در گوش زن نجوا کند.ضمن اینکه اصواتی که در حین رابطه از دهان زوجین خارج میشود بسیار لذت بخش  بوده و زن و مرد با شنیدن آنها می توانند احساس کنند که در حال  رابطه شیرین و کاملی هستند.فیزیک خاص این حرکت امکان شنوایی هرچه بهتر این اصوات رو فراهم میکنه

8-در این حرکت امکان دخول کامل و عمیق هم برای مقعد و هم برای واژن وجود دارد

9- یکی از اشکالات این حرکت مانند حرکت گذشته در این است که به دلیل بسته بودن دایره فعالیتی مرد، زوجینی که از شیوه جلگیری از بارداری به روش خروج و انزال استفاده می کنند نباید از این حرکت بعنوان حرکت آخر استفاده کنند. چراکه ممکن است مرد توان جدا سازی خود را از دست داده و مایع SEMEN یا منی را درون واژن خالی کند.

10-اشکال دیگه این حرکت اینه که برای زنانی با اندام چاق مفید نمی باشد. چراکه به خاطر اینکه کنترل ارگاسم در اختیار زن می باشد ، زن باید از انعطاف بدنی خوبی برخوردار باشد تا بتواند حرکت موجی شکلی را در کمر خود تولید کند.توجه داشته باشید که این حرکات در کورسهای جنسی باید بصورت موجی شکل باشد و نه بصورت رفت و برگشت..چرا که حرکات از این دسته باعث نمی شوند که وزن بدن بصورت ضربه وارد بدن مرد بشه و اون رو از حالت لذت به حالت تحمل تبدیل کنه...

                                                                                از این حرکت به خاطر فرم خاصی که داره برای زنانی توصیه میشود که دارای زوجی هستند که توانایی

بلند کردن اندام جنسی خود رو ندارند...اینگونه زنها شاید بعد از ازدواج بدلیل این مشکل همسر تا مدتها باکره بمانند و امکان رابطه نداشته باشند ولی با این حرکت می توانند نقص همسر را جبران کنند

...
نویسنده : مریم بازدید : 148 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1391 ساعت: 5:33