حرکت شماره ۵

ساخت وبلاگ
چکیده : 1-همونطور که مشاهده میکنید زن در این حرکت باید به پهلو دراز کشیده و کاملاً بدن خود را شل کند &nbs... با عنوان : حرکت شماره ۵ بخوانید :
2-مرد باید در بالا قرار بگیرد و سپس با قرار دادن یک دست بصورت اهرم وزن خود را بروی بیاندازد.همچنین باید یک پای خود را در میان پاهای زن قرار داده و پای دیگر را تا حدودی جمع کرده و جلوتر از خود قرار دهد.

3-در حرکات جنسی مسائل لمسی و نوازشی تاثیر بسزایی در کیفیت رابطه دارد . همچنین منظور از کشش داشتن و گرم نگه داشتن رابطه برای زنان استفاده از چنین تکنیکهایی میباشد که توان لذت بخش کردن رابطه را دارند .در حرکت بالا زن با قرار دادن یک پای خود بصورت فوق می تواند با ساق پای خود نوازشی را در اندام مرد پدید آورد که بطور لذت بخشی بار احساسی مطبوعی از خود ساطع خواهد کرد. از طرف دیگه اینکار باعث می شود که پای زن مثل یک تکیه گاه عمل کنه و فشار و وزن مرد رو تقسیم کنه

4-در حرکت فوق مرد امکان اینکه با دست مخالف کمر و بخش پشتی زن را لمس و نوازش کند را بطور کامل دارا می باشد

5-در این حرکت امکان نفوذ هم از سمت مقعد و هم از سمت واژن امکان پذیر میباشد ولی توصیه این حرکت برای استفاده و نفوذ به مقعد میباشد.

6- یکی از مشکلات زوجین این است که به دلیل فاصله کم بین مقعد و واژن امکان دخول اشتباه وجود دارد و خصوصاً برای دخترها این اشتباه می تواند باعث صدمه دیدن پرده بکارت شود... این حرکت بخاطر فرم خاصی که دارد با بالا تر آوردن مقعد و همچنین جمع کردن لبهای واژن بطور خیلی کاملی امکان اشتباه را پایین می آورد.

7-یکی دیگر از فوائد این حرکت این می باشد که در لحظات شروع مقعدی ممکن است به زن فشار وارد شود ولی در این حرکت به دلیل باز بودن پاها از یکدیگر و قرار گرفتن مطلوب فیزیکی در این حالت تا حد ممکن از فشار ممکنه به زن کاسته شده و امکان ناراحتی را تا سر حد امکان پایین می آورد. ضمن اینکه عضله مقعد در این حرکت سریعتر از سایر حرکات خود را با آلت مرد وفق داده و پذیرای آن می گردد.

8-فایده دیگر این حرکت در این است که مرد فشاری را به کمر یا بدن زن تحمیل نمیکند ولی در این حال می تواند به راحتی به صورت و اندام زن دسترسی داشته و به معاشقه بپردازد.

9-از دیگر فایده های این حرکت دایره باز مرد در زمان ارگاسم میباشد... مردانی که بطرز جلوگیری طبیعی بشیوه خروج و انزال رابطه برقرار میکنند براحتی در لحظه حساس بدون هیچ ممانعتی قادر به جدا سازی خود از زوج بوده و امکان بارداری نا خواسته را پایین می آورند

10-اشکال این حرکت در این است که به کتف و دستان مرد فشار زیادی وارد می آید و در دراز مدت مرد بخاطر خستگی مجبور می شود که وزن خود را تا حدودی بروی زن و آرنجهای خود بیاندازد که این عامل باعث میشود ، بدلیل وجود حرکات رفت و برگشتی آمیزشی تا حدودی سائیدگی در آرنجهای زانوها و سائد بوجود بیاید اشکال دیگر آن این است که در این حالت امکان دسترسی مطلوب به سینه های زن و نوازش آنها در حین رابطه وجود ندارد و این در زمانی که زن نیاز به این مورد را در خود حس میکند امتیاز منفی برای این حرکت بحساب می آید

11-بطور کلی این حرکت جزء حرکات مفید و همچنین حرکات میانی در طول رابطه تلقی می گردد

...
نویسنده : مریم بازدید : 148 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1391 ساعت: 5:29