حرکت شماره هفت7

ساخت وبلاگ
چکیده : -در این حالت زن پاهای خود را از یکدیگر باز می کند و بطور کاملاً راحت بروی زمین مینشیند.چرا... با عنوان : حرکت شماره هفت7 بخوانید :

2-مرد همانطور که مشاهده میکنید در بین پاهای زن قرار می گیرد و و از دستانش بعنوان یک ساپورت برای وزن بدن استفاده می کند.همچنین پاهای خود را در طرفین بدن زن قرار میدهد.

3-زن در این حالت از لمس کردن آلت توسط دست خودداری کرده و صرفاً هر دو دست خود را در زیربدن مرد قرار داده و فقط خود را با حرکت مرد هماهنگ می کند .ضمناً اینگونه می تواند سرعت و یا شدت حرکتی را که در آن احساس ناراحتی یا فشار نمی کند برای مرد تفسیر کند.

4-این حرکت جزء حرکات اختصاصی برای مردان می باشد و درصد بالای لذت تنها در اختیار مرد قرار می گیرد.

5-برخلاف اکثر حرکات مربوط به در این حرکت کنترل کامل در اختیار مرد بوده و آن را با حرکات رفت و برگشتی تنظیم می نماید. تکرار می کنم که در این حرکت اصلاً از تحریک آلت مرد بصورت دستی و توسط زن استفاده نمی گردد

6-از معایب این حرکت این است که نوع حرکت در مجموع یک حرکت فانتزی می باشد و امکان اجرای اون در دراز مدت میسر نمی باشد.در این حرکت به دستان و کتفهای مرد فشار سنگینی وارد می شود و همچنین مهره های کمر و زانوها نیز در این حالت تحت فشار می باشند.

7-نوع حرکت اگرچه بصورت رفت و برگشت و در اختیار مرد می باشد اما بدلیل خستگی سریعی که از نوع این حرکت ناشی می گردد، باعث می شود که مرد کنترل کافی روی نحوه حرکت خود بخرج ندهد و در واقع بعد از مدتی بدلیل وزن و سنگینی بدن، فقط خود را به بالا پرتاب کند که این باعث می شود کیفیت حرکت افت کند.

8-اشکال دیگر این حرکت عدم عمومیت اون می باشد چراکه اجرای این حرکت برای افراد چاق و اشخاصی که بدن آماده ای ندارند بسیار مشکل خواهد بود

9-بدلیل فشاری که در این حالت به مهره های کمر وارد می آید ارگاسم در این حالت چندان مطلوب نیست. چون علاوه بر اینکه باعث درد در بخش ستون فقرات شده بدلیل نوع وضعیت آلت ممکن است مرد انزال کاملی نداشته باشد و تمام مایع منی یا Semen از وی خارج نشده و مقداری از آن همچنان در آلت باقی بماند. این وضعیت در انزالهای کورس دوم و سوم که میزان جهش و برون ریزی مایع کمتر می شود باعث عدم رضایت مرد می شود.

10- در مجموع این حرکت برای تحریک لحظه ای و همچنین تنوع در ایجاد رابطه توصیه می گردد ولی حرکتی با امتیاز و کیفیت بالایی نمی باشد

 

...
نویسنده : مریم بازدید : 134 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1391 ساعت: 5:21